Vacu Activ Beauty Line | Studio Thalia

Chudnij 4 razy szybciej! Vacu Activ to połączenie ruchu fizycznego na bieżni z wykorzystaniem podciśnienia.

Działające podczas ćwiczeń podciśnienie poprawia krążenie w skórze i tkance podskórnej dzięki temu efektywniej pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbędziesz się cellulitu! Szybko i skutecznie spalaj tłuszcz w takich częściach ciała jak: talia, brzuch, uda i pośladki! Wpróbuj nowoczesną kapsułę z funkcją koloroterapii i podczerwieni!

vacu

W wyniku wykonywanego ruchu na crosstrainerze lub bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.

Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu Activ dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.

Panujące w Vacu Activ podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.